Strona główna » Komputery i akcesoria » Peryferia » Kamery internetowe » Kamera internetowa Logitech 960-001076
Kamera internetowa Logitech 960-001076-1430290Kamera internetowa Logitech 960-001076-1430288Kamera internetowa Logitech 960-001076-1430289Kamera internetowa Logitech 960-001076-1430290Kamera internetowa Logitech 960-001076-2523605Kamera internetowa Logitech 960-001076-2523606Kamera internetowa Logitech 960-001076-2523607Kamera internetowa Logitech 960-001076-2523608
Kamera internetowa Logitech 960-001076-1430290
Kamera internetowa Logitech 960-001076-1430288
Kamera internetowa Logitech 960-001076-1430289
Kamera internetowa Logitech 960-001076-1430290
Kamera internetowa Logitech 960-001076-2523605
Kamera internetowa Logitech 960-001076-2523606
Kamera internetowa Logitech 960-001076-2523607
Kamera internetowa Logitech 960-001076-2523608

Kamera internetowa Logitech 960-001076

Logitech

Dostępność:Dostępny

Czas wysyłki:48 godzin

Koszt wysyłki:od 20,00 zł

Numer katalogowy:PERLOGKAM0009

Kod producenta:960-001076

Stan magazynowy:30 szt.

Kod EAN:5099206064027

Cena brutto: 397,99 zł

Cena netto: 323,57 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Wysokość:73 mm
Głębokość:45 mm
Waga:170 g
Szerokość:126 mm
Dodatkowe informacje:Pole widzenia: 78°
Zawartość zestawu:Instrukcja, Kamera, Zaczep
Kolor główny:Czarny
Podręcznik użytkownika:Tak
Instrukcja szybkiej instalacji:Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac:Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.9 Mavericks,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.13 High Sierra
Obsługiwany systemy operacyjne Linux:Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 8.1,Windows 8 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Home Premium,Windows 10 Education,Windows 10 Pro,Windows 8.1 x64,Windows 7 Home Premium x64,Windows 8 Enterprise,Windows 7 Professional,Windows 7 Enterprise,Windows 7 x64,Windows 8 x64,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 8,Windows 10 Enterprise x64,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 10,Windows 8 Enterprise x64,Windows 10 Education x64,Windows 7 Professional x64,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Pro x64,Windows 10 Home x64,Windows 7 Ultimate x64,Windows 10 Enterprise,Windows 8 Pro x64,Windows 8.1 Pro,Windows 10 Home,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7
Głębokość opakowania:145 mm
Szerokość opakowania:77 mm
Interfejsy:USB 2.0
Rozdzielczość kamery internetowej:1920 x 1080
Mikrofon:TAK - Wielokierunkowy
Kod producenta:960-001076
Funkcje kamery:Automatyczne ustawianie ostrości, Technologia RightLight™ 2
Maksymalna rozdzielczość filmu:1920 x 1080 px
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania:1920x1080@30fps
Obsługiwane tryby wideo:1080p
Poprzeczny punkt widzenia:78°
Waga wraz z opakowaniem:256,2 g
Wysokość opakowania:54 mm
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):291 mm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):333 mm
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):322 mm
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):11,2 kg
Kod zharmonizowanego systemu (HS):85258900
Standardowe rozwiązania komunikacyjne:USB 2.0
Wbudowany flesz:Nie
Typ mocowania:Spinacz
Kolor produktu:Czarny
Wbudowany mikrofon:Tak
Szerokość produktu:126 mm
Wysokość produktu:73 mm
Głębokość produktu:45 mm
Waga produktu:170 g
Redukcja hałasu:Tak
Obsługiwane formaty plików wideo:H.264
Obsługa funkcji Plug & Play:Tak
Automatyczne ustawienie ostrości:Tak
Maksymalna liczba klatek na sekundę:30 fps
Pełny HD:Tak

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Pozostałe produkty z kategorii
AVERMEDIA DualCam PW313D

AVERMEDIA DualCam PW313D

517,99 zł brutto421,13 zł netto
szt.Do koszyka
KAMERA TRUST Tyro Full HD Webcam

KAMERA TRUST Tyro Full HD Webcam

147,99 zł brutto120,32 zł netto
szt.Do koszyka
Kamera internetowa Logitech Group ConferenceCam 960-001057-919736

Kamera internetowa Logitech Group ConferenceCam 960-001057

3 316,99 zł brutto2 696,74 zł netto
szt.Do koszyka
AVERMEDIA Live Streamer ARM

AVERMEDIA Live Streamer ARM

705,99 zł brutto573,98 zł netto
szt.Do koszyka
KAMERA LOGITECH C505 HD

KAMERA LOGITECH C505 HD

147,99 zł brutto120,32 zł netto
szt.Do koszyka
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Brother