Strona główna » Komputery i akcesoria » Peryferia » Kamery internetowe » Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-1430294Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156326Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156327Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156328Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156329Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-1430295Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-1430296Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-1430297Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156319Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156320Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156321Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156322Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156323Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156324Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156325
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-1430294
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156326
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156327
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156328
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156329
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-1430295
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-1430296
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-1430297
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156319
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156320
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156321
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156322
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156323
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156324
Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106-3156325

Kamera internetowa Logitech BRIO 960-001106

Logitech

Dostępność:Dostępny

Czas wysyłki:48 godzin

Koszt wysyłki:od 20,00 zł

Numer katalogowy:PERLOGKAM0008

Kod producenta:960-001106

Stan magazynowy:26 szt.

Kod EAN:5099206068100

Cena brutto: 725,99 zł

Cena netto: 590,24 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Kolor produktu:Czarny
Typ mocowania:Spinacz
Wbudowany mikrofon:Tak
Standardowe rozwiązania komunikacyjne:USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Długość kabla:1,5 m
Waga produktu:63 g
Szerokość produktu:102 mm
Wysokość produktu:27 mm
Głębokość produktu:27 mm
Redukcja hałasu:Tak
Maksymalna rozdzielczość filmu:4096 x 2160 px
Cyfrowe zbliżenie:5x
Obsługiwane tryby wideo:1080p,2160p,720p
Poprzeczny punkt widzenia:90°
Pełny HD:Tak
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania:1920x1080@30fps,1280x720@60fps,1280x720@30fps,1920x1080@60fps
Maksymalna liczba klatek na sekundę:90 fps
Możliwość przybliżenia:Tak
Automatyczne ustawienie ostrości:Tak
Śledzenie twarzy:Tak
Ilość:1
Walizka:Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Pro x64,Windows 10 Education x64,Windows 7 Professional x64,Windows 8 Pro x64,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Home Premium,Windows 10 Education,Windows 10 Pro,Windows 7 Starter,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Enterprise x64,Windows 10 Enterprise,Windows 8.1 x64,Windows 7 Home Premium x64,Windows 8 Enterprise,Windows 8.1,Windows 8 Pro,Windows 7 Home Basic,Windows 8,Windows 10 Enterprise x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Enterprise,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8 Enterprise x64,Windows 10 Home x64,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8 x64,Windows 7 Starter x64,Windows 8.1 Pro,Windows 10 Home,Windows 7 Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Mac:Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.10 Yosemite
Waga wraz z opakowaniem:368,8 g
Głębokość opakowania:136 mm
Szerokość opakowania:80 mm
Wysokość opakowania:136 mm
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):153 mm
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):1,67 kg
Interfejsy:USB 3.0
Kolor główny:Czarny
Waga:63 g
Szerokość:102 mm
Wysokość:27 mm
Funkcja aparatu cyfrowego:Tak
Głębokość:27 mm
Mikrofon:TAK - Wielokierunkowy
Kod producenta:960-001106
Rozdzielczość kamery internetowej:4096 x 2160
Funkcje kamery:Automatyczne ustawianie ostrości, Funkcja redukcji szumów, Technologia RightLight™ 3 z HDR
Zawartość zestawu:Instrukcja, Kabel mini USB, Kamera, Osłona wizjera, Przenośny futerał, Zaczep
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):149 mm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):338 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS):85258900

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Pozostałe produkty z kategorii
Kamera internetowa Logitech HD C310 960-001065-919725

Kamera internetowa Logitech HD C310 960-001065

142,99 zł brutto116,25 zł netto
szt.Do koszyka
ROCWARE KAMERA PTZ 1080P WIDEOKONFERENCJE RC20

ROCWARE KAMERA PTZ 1080P WIDEOKONFERENCJE RC20

1 646,99 zł brutto1 339,02 zł netto
szt.Do koszyka
Kamera Logitech 960-001056-1578996

Kamera Logitech C615 960-001056

109,99 zł brutto89,42 zł netto
szt.Do koszyka
AVERMEDIA Live Streamer BU113 CAP 4K

AVERMEDIA Live Streamer BU113 CAP 4K

434,99 zł brutto353,65 zł netto
szt.Do koszyka
Intel Camera MOD 82635ASRCDVKMP

Intel Camera MOD 82635ASRCDVKMP

1 110,99 zł brutto903,24 zł netto
szt.Do koszyka
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Brother