Strona główna » Komputery i akcesoria » Peryferia » Kamery internetowe » Kamera Logitech C615 960-001056
Kamera Logitech 960-001056-1578996Kamera Logitech 960-001056-3566821Kamera Logitech 960-001056-3566822Kamera Logitech 960-001056-3566823Kamera Logitech 960-001056-3566824Kamera Logitech 960-001056-3566825Kamera Logitech 960-001056-1578995Kamera Logitech 960-001056-1578997Kamera Logitech 960-001056-1578998Kamera Logitech 960-001056-1578999Kamera Logitech 960-001056-1578996Kamera Logitech 960-001056-3566816Kamera Logitech 960-001056-3566817Kamera Logitech 960-001056-3566818Kamera Logitech 960-001056-3566819Kamera Logitech 960-001056-3566820
Kamera Logitech 960-001056-1578996
Kamera Logitech 960-001056-3566821
Kamera Logitech 960-001056-3566822
Kamera Logitech 960-001056-3566823
Kamera Logitech 960-001056-3566824
Kamera Logitech 960-001056-3566825
Kamera Logitech 960-001056-1578995
Kamera Logitech 960-001056-1578997
Kamera Logitech 960-001056-1578998
Kamera Logitech 960-001056-1578999
Kamera Logitech 960-001056-1578996
Kamera Logitech 960-001056-3566816
Kamera Logitech 960-001056-3566817
Kamera Logitech 960-001056-3566818
Kamera Logitech 960-001056-3566819
Kamera Logitech 960-001056-3566820

Kamera Logitech C615 960-001056

Logitech

Dostępność:Dostępny

Czas wysyłki:48 godzin

Koszt wysyłki:od 20,00 zł

Numer katalogowy:PERLOGKAM0002

Kod producenta:960-001056

Stan magazynowy:30 szt.

Kod EAN:5099206061330

Cena brutto: 109,99 zł

Cena netto: 89,42 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Obsługiwane tryby wideo:1080p,720p
Maksymalna rozdzielczość obrazu:1920 x 1080 px
Pełny HD:Tak
Szerokość opakowania:80 mm
Wysokość opakowania:136 mm
Głębokość opakowania:136 mm
Waga wraz z opakowaniem:195 g
Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 8,Windows 10,Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Mac:Mac OS X 10.10 Yosemite
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):1,8 kg
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):282 mm
Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft):10080 szt.
Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft):21280 szt.
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):170 mm
Wbudowany flesz:Nie
Typ mocowania:Spinacz
Kolor produktu:Czarny
Wbudowany mikrofon:Tak
Czujnik ruchu:Tak
Automatyczne ustawienie ostrości:Tak
Możliwość przybliżenia:Tak
Maksymalna rozdzielczość filmu:1920 x 1080 px
Regulator ostrości:Automatyczna
Maksymalna interpolowana rozdzielczość zdjęć:8 MP
Megapiksele:8 MP
W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC):50992060613311
Produktów na palecie:576 szt.
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):288 mm
Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC):23408 szt.
Kod zharmonizowanego systemu (HS):85258900
Interfejsy:USB 2.0
Kolor główny:Czarny
Rodzaj matrycy:CMOS
Waga:88 g
Wysokość:68.5 mm
Rozdzielczość kamery internetowej:1920 x 1080
Szerokość:29 mm
Zawartość zestawu:Instrukcja bezpieczeństwa, Instrukcja obsługi
Mikrofon:TAK
Głębokość:40.4 mm
Kod producenta:960-001056
Dodatkowe informacje:Liczba klatek na sekundę: 30, Rozdzielczość 1280 × 720 przy użyciu obsługiwanych obecnie aplikacji klienckich
Standardowe rozwiązania komunikacyjne:USB 2.0
Długość kabla:0,95 m
Materiał soczewki:Szkło
Śledzenie twarzy:Tak
Maksymalna liczba klatek na sekundę:30 fps
Poprzeczny punkt widzenia:78°
Uchwyt do monitora LCD:Tak
Uchwyt do laptopa:Tak
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne:Chrom
Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe:Android 5.0

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Pozostałe produkty z kategorii
Kamera internetowa Logitech C270 960-001063-1036780

Kamera internetowa Logitech C270 960-001063

97,99 zł brutto79,67 zł netto
szt.Do koszyka
AVERMEDIA Live Streamer ARM

AVERMEDIA Live Streamer ARM

705,99 zł brutto573,98 zł netto
szt.Do koszyka
Kamera internetowa Logitech Group ConferenceCam 960-001057-919736

Kamera internetowa Logitech Group ConferenceCam 960-001057

3 316,99 zł brutto2 696,74 zł netto
szt.Do koszyka
KAMERA INTERNETOWA HAMA SPY

KAMERA INTERNETOWA HAMA SPY

41,99 zł brutto34,14 zł netto
szt.Do koszyka
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Brother