Moduł SFP NETGEAR AGM731F-1030326Moduł SFP NETGEAR AGM731F-1030326
Moduł SFP NETGEAR AGM731F-1030326
Moduł SFP NETGEAR AGM731F-1030326

Moduł SFP NETGEAR AGM731F

NETGEAR

Dostępność:Na zamówienie

Czas wysyłki:14 dni

Koszt wysyłki:od 20,00 zł

Numer katalogowy:SIENGEHUB0034

Kod producenta:AGM731F

Stan magazynowy:0 szt.

Kod EAN:606449029734

Cena brutto: 731,99 zł

Cena netto: 595,11 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Kod Producenta:AGM731F
Montaż w szafach RACK:Brak
Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie:1 szt.
Orientacyjna waga brutto:106 g
Orientacyjna waga brutto opak. zbior.:106 g
Kod producenta:AGM731F
Waga:18 g
Prędkość transmisji danych:1,25 Gb/s
Złącze wyjściowe:LC
Rodzaj transmisji danych:Multi-Mode
Maks. dystans transmisji danych:550 m
Rodzaj:SFP
Dodatkowe informacje:Długość fali 850 nm, Hot-plug
Technologia okablowania:1000Base-SX
Długość fali:850 nm
Technologia łączności:Przewodowa
protokół Data link:Gigabit Ethernet
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):CE,RoHS
Materiał obudowy:Metal
Bezpieczeństwo:UL 1950, CSA 22.2 No.60 950
Kolor produktu:Srebrny
MTBF (Średni okres międzyawaryjny):87658 h
Napięcie:3.3 V
Pobór mocy:0,5 W
Głębokość produktu:13,8 mm
Wysokość produktu:8,5 mm
Szerokość produktu:57 mm
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej:10 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie):-10 - 70 °C
Transmisja dwukierunkowa duplex:Pełny
Złącze światłowodowe:LC
Typ interfejsu:SFP
Technologia okablowania Fiber Ethernet:1000BASE-SX
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego:50/125,62.5/125 µm
Standard karty sieciowej SFP:SX
Maksymalny dystans transferu:1000 m
Standardy komunikacyjne:IEEE 802.3z
Typ transceivera SFP:Swiatłowód
Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF):Tak
Przewodowa sieć LAN:Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych:1250 Mbit/s
Liczba dołączonych produktów:1 szt.
Kod zharmonizowanego systemu (HS):85369010

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Pozostałe produkty z kategorii
Switch NETGEAR GS108GE (8x 10/100/1000Mbps)-938720

Switch NETGEAR GS108GE (8x 10/100/1000Mbps)

191,99 zł brutto156,09 zł netto
szt.Do koszyka
Tenda TEF1110P-8-63W Switch POE

Tenda TEF1110P-8-63W Switch POE

230,99 zł brutto187,80 zł netto
szt.Do koszyka
D-Link DGS-1016S/E 16-Port 10/100/1000Mbps Unmanage

D-Link DGS-1016S/E 16-Port 10/100/1000Mbps Unmanage

344,99 zł brutto280,48 zł netto
szt.Do koszyka
Moduł SFP Planet MGB-LA10-938932

Moduł SFP Planet MGB-LA10

86,99 zł brutto70,72 zł netto
szt.Do koszyka
Switch EDIMAX IGS-5416P

Switch EDIMAX IGS-5416P

5 359,99 zł brutto4 357,72 zł netto
szt.Do koszyka
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Brother