Moduł SFP NETGEAR AGM732F-938729Moduł SFP NETGEAR AGM732F-1030254Moduł SFP NETGEAR AGM732F-1030255
Moduł SFP NETGEAR AGM732F-938729
Moduł SFP NETGEAR AGM732F-1030254
Moduł SFP NETGEAR AGM732F-1030255

Moduł SFP NETGEAR AGM732F

NETGEAR

Dostępność:Na zamówienie

Czas wysyłki:14 dni

Koszt wysyłki:od 20,00 zł

Numer katalogowy:SIENGEHUB0052

Kod producenta:AGM732F

Stan magazynowy:0 szt.

Kod EAN:606449034493

Cena brutto: 1 541,99 zł

Cena netto: 1 253,65 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Kod Producenta:AGM732F
Montaż w szafach RACK:Brak
Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie:1 szt.
Orientacyjna waga brutto:115 g
Orientacyjna waga brutto opak. zbior.:115 g
Kolor główny:Czarny
Waga:115 g
Typ produktu:Switche
Kod producenta:AGM732F
Rodzaj transmisji danych:Single-Mode
Prędkość transmisji danych:1 Gb/s
Złącze wyjściowe:LC
Maks. dystans transmisji danych:10 km
Rodzaj:SFP
Zawartość zestawu:Moduł SFP
Technologia okablowania:1000Base-LX
Szybkość przesyłania danych:1 Gbit/s
protokół Data link:Gigabit Ethernet

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Pozostałe produkty z kategorii
Switch TP-LINK TL-SF1006P

Switch TP-LINK TL-SF1006P

206,99 zł brutto168,28 zł netto
szt.Do koszyka
Switch PLANET IGS-4215-4P4T2S

Switch PLANET IGS-4215-4P4T2S

1 653,99 zł brutto1 344,71 zł netto
szt.Do koszyka
Switch D-Link DGS-1210-52MP (48x 10/100/1000Mbps)-938020

Switch D-Link DGS-1210-52MP (48x 10/100/1000Mbps)

3 693,99 zł brutto3 003,24 zł netto
szt.Do koszyka
Switch Planet FGSW-2022VHP

Switch Planet FGSW-2022VHP

1 433,99 zł brutto1 165,85 zł netto
szt.Do koszyka
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Brother