Strona główna » Komputery i akcesoria » Komunikacja i łączność » Switch-e » Moduł SFP+ NETGEAR AXM761-10000S
Moduł SFP+ NETGEAR AXM761-10000S-938733

Moduł SFP+ NETGEAR AXM761-10000S

NETGEAR

Dostępność:Dostępność - 3 dni

Czas wysyłki:3 dni

Koszt wysyłki:od 20,00 zł

Numer katalogowy:SIENGEHUB0073

Kod producenta:AXM761-10000S

Stan magazynowy:2 szt.

Kod EAN:606449064131

Cena brutto: 1 926,99 zł

Cena netto: 1 566,66 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Kod Producenta:AXM761-10000S
Montaż w szafach RACK:Brak
Orientacyjna waga brutto:107 g
Kod producenta:AXM761-10000S
Waga:18 g
Prędkość transmisji danych:10 Gb/s
Złącze wyjściowe:LC
Rodzaj transmisji danych:Multi-Mode
Rodzaj:SFP+
Maks. dystans transmisji danych:300 m
Dodatkowe informacje:Długość fali 850 nm, Hot-plug
Maksymalna szybkość przesyłania danych:10000 Mbit/s
Technologia okablowania:10GBASE-SR
Maksymalny dystans transferu:300 m

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Pozostałe produkty z kategorii
Netgear M4300 24G PoE+ Zarz 2xSFP 2x10G 380W

Netgear M4300 24G PoE+ Zarz 2xSFP 2x10G 380W

10 299,99 zł brutto8 373,98 zł netto
szt.Do koszyka
Switch NETGEAR GS308P-100PES (4x 10/100/1000Mbps)-907267

Switch NETGEAR GS308P-100PES (4x 10/100/1000Mbps)

434,99 zł brutto353,65 zł netto
szt.Do koszyka
Ubiquiti USW-INDUSTRIAL Switch UniFi, 8x RJ45 1

Ubiquiti USW-INDUSTRIAL Switch UniFi, 8x RJ45 1

2 856,99 zł brutto2 322,76 zł netto
szt.Do koszyka
Switch D-Link DGS-1210-10MP (8x 10/100/1000Mbps)-906883

Switch D-Link DGS-1210-10MP (8x 10/100/1000Mbps)

1 209,99 zł brutto983,73 zł netto
szt.Do koszyka
Switch ZyXEL XGS1930-52HP-EU0101F

Switch ZyXEL XGS1930-52HP-EU0101F

5 424,99 zł brutto4 410,56 zł netto
szt.Do koszyka
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Brother