Kategorie

Moduły do Switchy

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
dodaj do porównania
Moduł Intel E10GSFPSR 903239-938469

Moduł Intel E10GSFPSR 903239

435,99 zł brutto354,46 zł netto
dodaj do schowka
szt.Do koszyka
dodaj do porównania
Moduł SFP UBIQUITI UF-MM-1G-907792

Moduł SFP UBIQUITI UF-MM-1G

75,99 zł brutto61,78 zł netto
dodaj do schowka
szt.Do koszyka
dodaj do porównania
Transceiver Cisco MGBSX1-EU

Transceiver Cisco MGBSX1-EU

342,99 zł brutto278,85 zł netto
dodaj do schowka
szt.Do koszyka
dodaj do porównania
Ubiquiti UF-SM-10G 10G U Fiber, Single-Mode Module, 2pcs

Ubiquiti UF-SM-10G 10G U Fiber, Single-Mode Module, 2pcs

380,99 zł brutto309,75 zł netto
dodaj do schowka
szt.Do koszyka
dodaj do porównania
Ubiquiti UF-SM-10G-S Moduł SFP+ 10Gb/s LC/UPC 127

Ubiquiti UF-SM-10G-S Moduł SFP+ 10Gb/s LC/UPC 127

712,99 zł brutto579,67 zł netto
dodaj do schowka
szt.Do koszyka

Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu