Brother MFC-L6800DW A4 urządzenie wielofunkcyjne laserowe
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 48 godzin
Kod producenta: MFC-L6800DW
Stan magazynowy: 0 szt.
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Gwarancja producenta - 36 m-cy
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży
  • Opis produktu
  • Materiały eksploatacyjne - oryginalne
  • Materiały eksploatacyjne - zamienniki
  • Recenzje produktu (0)
Specyfikacja produktu
Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie
Prędkość druku do 46 str./min.
Wbudowany interfejs Hi-Speed USB 2.0, Lan oraz WiFi
Wyświetlacz o przekątnej 12,3 cm
Toner o wydajności do 12.000 stron
Parametry ogólne
Typ drukarki Mono
Funkcje Drukowanie, Kopiowanie i skanowanie, Faksowanie
Wyświetlacz Kolorowy ekran dotykowy
Maksymalny rozmiar papieru A4
Pamięć 512 MB
Procesor Cortex-A9 800 MHz
Technologia Laserowa
Rozmiar wyświetlacza 12,3 cm
Klasyfikacja lasera Laser klasy 1 (IEC60825 - 1:2007)
Połączenie
Interfejs sieci przewodowej Gigabit Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T)
Interfejs sieci bezprzewodowej IEEE 802.11 b/g/n
Połączenie Sieć przewodowa, Sieć bezprzewodowa, USB
Lokalny interfejs Hi-Speed USB 2.0
NFC Tak
Kopiowanie
Kopiowanie 2-stronne Tak
Rozdzielczość Do 1200 x 600 dpi
N na 1 Tak
Wymiary i ciężar
Z opakowaniem kartonowym 599 x 526 x 659 mm
Z opakowaniem kartonowym 22,9 kg
Bez kartonu 495 x 427 x 518 mm
Waga 18,9 kg
Środowisko
Certyfikat Blue Angel Tak
Certyfikat Nordic Swan Tak
Moc dźwięku Drukowanie 6.76 BA, Tryb cichy 6.47 BA, tryb gotowości 4.80 BA
Poziom hałasu Drukowanie 57 dBA, tryb cichy 533 dBA, tryb gotowości 35 dBA
Typowe zużycie energii 0,612 kWh / tydzień
Faksowanie
Automatyczne faksowanie 2-stronne Tak
Faks-modem 33.6 kb/s
Faks internetowy Tak
PC Fax Tak
W opakowaniu
Specyfikacje nośników
Rozmiary Standardowy podajnik - A4, Letter, A5, A5(Long Edge), A6, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, India Legal. Opcjonalny podajnik - A4, Letter, A5, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, India Legal. Podajnik wielofunkcyjny - szerokość: 76,2 mm to 215,9 mm x długość: 127 mm to 355,6 mm. Drukowanie dwustronne – A4. Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) - szerokość: 105 mm do 215,9 mm x długość: 147,3 mm to 355,6 mm