Strona główna » Dostawa

Dostawa

 

Koszty przesyłki kurierskiej

Rodzaj płatności / wysyłki

Koszt

1. Płatność przelewem25 zł z VAT od każdej paczki do 30 kg
2. Płatność przy odbiorze25 zł  z VAT + 0,6% wartości zamówienia
3. Przesyłki wielkogabarytowe oraz >30kgcena ustalana indywidualnie
4. Odbiór osobisty10 zł - nie dotyczy kas i drukarek fiskalnych

1. Wszystkie wysyłki są ubezpieczone. Koszty ubezpieczenia ponosi GVC Tax sp.j.

2. Klient zostanie poinformowany o numerze listu przewozowego oraz o całkowitym koszcie pobrania. Informacja zostanie wysłana poczta elektroniczną lub telefonicznie.

3. Klient ma możliwość śledzenia przesyłki za pomocą opcji „Tracking paczek krajowych” dostępnej na stronie spedytora. https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke

4. Wysłany towar zostanie dostarczony do Klienta zgodnie z terminami określanymi przez spedytorów.

5. Klient jest zobowiązany do sprawdzenia stanu przesyłki w momencie odbioru od kuriera. Jakiekolwiek reklamacje dotyczące przesyłki będą rozpatrywane tylko, jeżeli zostanie sporządzony protokół o uszkodzeniu paczki.

Prosimy o dokładne sprawdzenie paczki, czy taśma nie była przerywana, podklejana, rozcinana, sklejana powtórnie inną taśmą oraz czy nie ma widocznych uszkodzeń paczki(dziury, wgniecenia). W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o spisanie z kurierem protokołu. W przypadku, jeśli kurier nie chce spisać protokołu, prosimy nie odbieranie przesyłki. Protokół powinien zawierać informacje, że paczka została uszkodzona, w jaki sposób oraz informację o zawartości przesyłki.

6. Istnieje możliwość wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej/poczty zaproponowanej przez klienta. Wg cennika obowiązującego w danej firmie.
Wysyłki realizowane są firmą kurierską DPD.

Wysyłka towaru będącego na stanie magazynowym realizowana jest w ciągu 72h od zaksięgowania wpłaty lub wybrania przez kupującego opcji "za pobraniem".
 

Przejdź do strony głównej
SERWIS
Insert PILeasing
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Audyt terminali