O nas

Naszą podstawową działalnością jest sprzedaż, wdrażanie i serwis systemów sprzedaży, kas fiskalnych i drukarek fiskalnych online.


Firma GVC Tax powstała w 1998r we Wrocławiu. Pierwszą dziedziną działalności było dostarczanie firmom handlowym urządzeń fiskalnych na pojedyncze stanowiska sprzedaży jak i bardziej rozbudowane systemy oparte o komputerowe wspomaganie sprzedaży. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było rozszerzenie oferty towarów o sprzęt komputerowy, akcesoria i oprogramowanie, a co za tym idzie wdrażanie tych rozwiązań u klientów. Dzisiaj zajmujemy się obsługą małych sklepów, firm rodzinnych jak i sieci handlowych posiadających kilka oddziałów, dostarczamy sprzęt komputerowy      
i oprogramowanie do szkół i uczelni wrocławskich, jednostek administracji samorządowej i państwowej oraz klientów indywidualnych. Posiadamy autoryzację największych producentów urządzeń wspomagających sprzedaż i wykwalifikowanych serwisantów potrafiących pomóc w każdej sytuacji.

 
GVC Tax


Naszymi partnerami są najlepsi producenci i importerzy kas i drukarek fiskalnych z kopią elektroniczną oraz online:
POSNET, NOVITUS, ELZAB, DATECS, FAREX, FAWAG, ACLAS.

Nieustannie staramy się o podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług i produktów poprzez dobieranie najlepszych dostawców oraz podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

Jesteśmy przedstawicielami następujących producentów urządzeń komputerowych i akcesoriów:
-Fujitsu - serwery, komputery stacjonarne, notebooki, monitory
-IIYAMA - monitory komputerowe, gamingowe, wielkoformatowe, prezentacyjne
-BROTHER  - drukarki atramentowe i laserowe, drukarki etykiet
-Honeywell,  Zebra - drukarki etykiet, systemy identyfikacji, Auto ID
-ACTINA - serwery, komputery 
-Cisco - urządzenia sieciowe
-MICROSOFT - oprogramowanie
-ACER - notebooki, monitory, komputery PDA
-BROTHER - drukarki, urządzenia wielofunkcyjne

Oferujemy również pełen asortyment terminali kart płatniczych POLCARD from Fiserv, ELAVON oraz IT CARD na bardzo dobrych warunkach.

Jesteśmy również przedstawicielem operatora kwalifikowanych usług zaufania firmy EUTROCERT:
- kwalifikowany podpis elektroniczny
- kwalifikowana pieczęć elektronicznaW 2004r. wprowadziliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000 co zostało potwierdzone certyfikatem wydanym przez RW-TUW po audycie przeprowadzonym w kwietniu tego roku. 

Przejdź do strony głównej
SERWIS
Insert PILeasing
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Audyt terminali