Strona główna » Aktualności » Czego oczekiwać po inwentaryzatorze? Poznaj cechy wyróżniające dobry, sklepowy kolektor danych

Czego oczekiwać po inwentaryzatorze? Poznaj cechy wyróżniające dobry, sklepowy kolektor danych

Data dodania: 12-04-2021

alt
Prace związane z przyjmowaniem, wydawaniem i kontrolowaniem towarów dotyczą wielu różnych branż oraz działów. Pełna wiedza na temat aktualnych zasobów pozwala lepiej zaplanować przyszłe działania – na przykład wielkość kolejnych zamówień towaru do sklepu. Do tego potrzeba niezawodnego sprzętu. Doradzamy, czym się kierować przy zakupie kolektora sklepowego.

 

Rozbudowana klawiatura lub ekran dotykowy. Wybierz, który interfejs jest dla Ciebie wygodniejszy

Sprawna obsługa wykorzystywanego wyposażenia jest kluczowa do tego, by inwentaryzację zakończyć w jak najkrótszym czasie. Dlatego tutaj wiele zależy od specyfiki Twojej działalności oraz indywidualnych preferencji. Skanowanie kodów to nie wszystko, czasami do systemu należy wprowadzić dodatkowe informacje. Generalnie każdy kolektor sklepowy zaprojektowany jest w intuicyjny sposób, jednak w dłuższej perspektywie nawet najmniejsze detale odgrywają coraz większą rolę. Podczas porównywania specyfikacji kolejnych urządzeń warto zwrócić uwagę na ich rodzaj obudowy oraz odporność na pył, wodę i inne czynniki. To te parametry decydują o żywotności oraz niezawodności sprzętu.
 

Zwróć uwagę na faktycznie wgrane oprogramowanie i to, jakie wsparcie zapewnia jego producent

Prawdopodobnie największą popularnością cieszą się kolektory danych z systemem operacyjnym Windows Mobile lub CE. Stworzonych z myślą o komputerach kieszonkowych oraz sprzęcie klasy PDA. Ostatnim wydaniem w pełni dedykowanym urządzeniom przemysłowym jest edycja 6.5.5. To nie znaczy jednak, że starsze wersje są kompletnie niewarte uwagi. Wielu klientów sklepu GVC dopytuje o modele pracujące na Windows CE 5.0, na przykład wyjątkowo udany Dolphin 7600. Wybór jest oczywiście znacznie większy. Możemy zaobserwować systematyczny wzrost zainteresowania kolektorami sklepowymi, które bazują na Androidzie – są też i tacy odbiorcy, którzy decydują się na jak najprostszy sprzęt. Wystarczy się z nami skontaktować, aby otrzymać fachową pomoc w wyborze urządzenia optymalnego dla Twoich potrzeb.


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu