Strona główna » Aktualności

Aktualności

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki
Kompleksowy system online do obsługi salonów kosmetycznych i fryzjerskich

Zadbaj z nami o swój Salon.
Zadbaj z nami o swoich Klientów.

Dzięki pracy na Halo24.pl zawsze jesteś na bieżąco.
Masz stały dostęp do wszystkich grafików. Możesz umawiać Klientów nawet wtedy, gdy jesteś poza Salonem.
Chcesz sprawdzić utarg, efektywność pracowników, stany magazynowe? A może potrzebujesz szybko zajrzeć na Kartę Klienta? Sięgnij po telefon, tablet lub komputer i po prostu zaloguj się.
Wiedza, której potrzebujesz, żeby sprawnie zarządzać firmą znajduje się w jednym, bezpiecznym miejscu.

Przeczytaj całość
Czego oczekiwać po inwentaryzatorze? Poznaj cechy wyróżniające dobry, sklepowy kolektor danych

Prace związane z przyjmowaniem, wydawaniem i kontrolowaniem towarów dotyczą wielu różnych branż oraz działów. Pełna wiedza na temat aktualnych zasobów pozwala lepiej zaplanować przyszłe działania – na przykład wielkość kolejnych zamówień towaru do sklepu. Do tego potrzeba niezawodnego sprzętu. Doradzamy, czym się kierować przy zakupie kolektora sklepowego.

Przeczytaj całość
Parametry czytników kodów kreskowych. Na które cechy specyfikacji zwracać największą uwagę przy zakupie?

Kody kreskowe występują w co najmniej kilkunastu różnych odmianach. Odstęp pomiędzy kreskami, ich grubość, cyfrowy lub literowy sposób znakowania, rodzaj czcionki, funkcja autolinku – to tylko część atrybutów kodów kreskowych. W niektórych branżach stosuje się także kody QR. Do ich prawidłowego skanowania oraz odczytywania przez system niezbędny jest czytnik o stosowanie dopasowanej charakterystyce.

Przeczytaj całość
Jak dopasować nowe rolki do kasy fiskalnej w sklepie? Te parametry trzeba koniecznie sprawdzić!

Paragony z niezbędnymi informacjami i potwierdzeniem zawartej przed chwilą transakcji to podstawowe dokumenty wytwarzane przez kasę fiskalną. Jednak na tym możliwości tych urządzeń wcale się nie kończą. Wiele z nich można skonfigurować w taki sposób, aby do rachunku dołączyć kod rabatowy na przyszłe zakupy, reklamę przyszłych akcji promocyjnych itd. To oznacza jedno: szybsze zużywanie rolek oraz konieczność częstszego uzupełniania materiałów eksploatacyjnych.

Przeczytaj całość
Kilka funkcji w kasie fiskalnej, które przyspieszą Twoją codzienną pracę. W sklepie GVC znajdziesz sprzęt dla siebie!

Dokładna ewidencja sprzedaży to obowiązek, którego pod żadnym pozorem nie wolno zlekceważyć. Do prawidłowego rejestrowania transakcji, sporządzania raportów oraz wielu innych czynności potrzeba specjalistycznego urządzenia. Najbardziej zaawansowane kasy fiskalne, jakimi dysponujemy w naszym rozbudowanym asortymencie, oferują szeroki wachlarz ciekawych opcji. Jednak nie każdemu przyda się tak skomplikowany sprzęt. Dlatego postaramy się wskazać te funkcjonalności, które są najbardziej przydatne i przyszłościowe.

Przeczytaj całość
Nowoczesne urządzenia 3 w 1. W naszym sklepie kupisz sprzęt, który jest kasą fiskalną, drukarką i terminalem płatniczym

Technologia ewoluuje w błyskawicznym tempie. To, co jeszcze niedawno było intrygującą nowością, dziś jest już powszechnie obowiązującym standardem. I choć trudno w to uwierzyć, to można odnieść wrażenie, że polskie przepisy podatkowe przechodzą nowelizacje jeszcze szybciej i częściej. Kto jest w stanie za tym wszystkim nadążyć? Z pewnością my! Początek 2020 roku to początek prawdziwej rewolucji, jaką jest wprowadzenie obowiązkowych kas fiskalnych online. Przy okazji wymiany warto zainteresować się urządzeniami, które oferują więcej funkcji.

Przeczytaj całość
Prowadzisz firmę? Masz kasę fiskalną? Prezentujemy wszystkie obowiązki takiego przedsiębiorcy

Lista działalności gospodarczych objętych obowiązkiem rejestrowania przychodów za pomocą kasy fiskalnej wydłuża się z miesiąca na miesiąc. Konieczność sięgnięcia po takie urządzenie zależy od wysokości obrotów firmy lub zapisków w ustawach regulowanych przez polskie ministerstwo. Masz już własną kasę fiskalną? Planujesz jej zakup w najbliższym czasie? Jako doświadczeni eksperci podpowiadamy, jakie są wszystkie Twoje obowiązki wobec prowadzenia tego typu rozliczeń.

Przeczytaj całość
Podstawowa baza wiedzy o kasach fiskalnych online. Poznaj wszystkie wymogi oraz terminy

Nowoczesna kasa fiskalna online to najnowszy pomysł rodzimych władz, który umożliwia każdemu przedsiębiorcy internetowe połączenie z Centralnym Rejestrem Kas, gromadzącym szereg danych z prowadzonej przez Ciebie działalności. Pierwsza tego typu elektronika pojawiła się w naszym kraju na początku stycznia 2020 roku. Kolejna wymiana kas zaplanowana jest na lipiec, a ostatnia grupa prywatnych biznesów musi zaopatrzyć się w innowacyjne kasy do końca stycznia 2021 rok. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat tego innowacyjnego rozwiązania.

Przeczytaj całość
Promocja akceptacji kart płatniczych 4 x 0 zł
Wraz z naszym partnerem firmą PayTel oraz fundacją Polska Bezgotówkowa proponujemy skorzystanie z możliwości wprowadzenia w swojej firmie akceptacji płątności kartami płatniczymi.
Oferta jest skierowana do firm, które do tej pory nie korzystały z tej formy płatności.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu