Strona główna » Aktualności » Wagi platformowe dla kurierów. Poznaj wszystkie możliwości tego sprzętu

Wagi platformowe dla kurierów. Poznaj wszystkie możliwości tego sprzętu

Data dodania: 10-05-2021
alt

Dostawcy i odbiorcy paczek do nadania mają wyjątkowo dużo pracy. Zwłaszcza na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy usługi kurierskie stały się niezbędne dla wielu przedsiębiorstw i instytucji. To oznacza, że firmy spedycyjne stoją przed koniecznością stałego usprawniania wielu procesów. Na przykład ważenia przesyłki – w końcu ciężar to jeden z czynników najmocniej wpływających na koszt zlecenia. W sklepie GVC Tax mamy sprzęt stworzony do tego rodzaju zadań.
 

Klient przygotował kilka paczek? Przyda się funkcja sumowania ważeń

Gabaryty pakunków są niezwykle różnorodne. Czasem ktoś przekazuje kurierowi kilka drobnych, zapakowanych osobno rzeczy. Innym razem trafi się jedna, za to duża i ciężka przesyłka. Planując dzienną trasę trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność. A powrót do bazy specjalnie po wyposażenie traktowany byłby jako marnotrawstwo bezcennego czasu. Dlatego przemysłowe wagi platformowe wykorzystywane przez kurierów mają specyficzną budowę. Muszą zajmować możliwie najmniej przestrzeni, a do tego same nie mogą ważyć zbyt dużo. Przykładem połączenia lekkiej konstrukcji z dużą wytrzymałością będzie seria CAS PB – oferowana u nas na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.
 

Gdyby pakunek przewyższał rozmiarami wagę platformową, niezbędny będzie odłączany wyświetlacz

O zaletach takiego rozwiązania nie trzeba przekonywać. Pomiar przebiega szybko i sprawnie, a nic nie zakłóca odczytania wyniku. Wspominana wyżej waga CAS PB posiada wyświetlacz połączony z uchwytem, który można postawić obok albo zawiesić na ścianie. Niezwykle pożyteczną funkcją będzie też sygnalizacja stabilnego pomiaru. Z jej pomocą ryzyko kosztownych pomyłek, tj. mierzenia ciężaru chyboczącej się paczki, zdecydowanie się zmniejsza. Przydaje się również możliwość szybkiego wydruku uzyskanych wyników, a także błyskawiczne zerowanie oraz tarowanie. Rzecz jasna wagi platformowe dostępne w sklepie GVC posiadają zarówno te, jak też wiele innych, praktycznych opcji. Zapraszamy do współpracy i składania zamówień wszystkie firmy spedycyjne oraz kurierskie!


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu