Strona główna » Aktualności » Krótkie vademecum wiedzy – sprawdź jakie terminale płatnicze wybrać

Krótkie vademecum wiedzy – sprawdź jakie terminale płatnicze wybrać

Data dodania: 27-07-2022

alt
W dzisiejszych czasach mało kto decyduje się na płatność gotówką. Znacznie szybciej i łatwiej zapłacić kartą płatniczą. Nie ma się czemu dziwić, w końcu jest to najprostszy sposób na sfinalizowanie zakupu. Dla firm również rozwiązanie to posiada wiele zalet. Z karty pobierana jest wyliczona kwota, dzięki czemu problem z wydawaniem reszty odchodzi w zapomnienie. Aktualnie praktycznie w każdym miejscu można spotkać terminale płatnicze. Ale pojawia się kluczowe pytanie – jak wybrać odpowiedni, który nie zawiedzie w najmniej odpowiednim momencie? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

 

Terminale płatnicze stacjonarne. Poznaj zalety takiego rozwiązania

Dziś terminale płatnicze są niezbędne praktycznie każdemu kto stacjonarnie oferuje sprzedaż usług lub produktów. Nie przesadzimy jeśli powiemy, że ich brak w konkretnym miejscu stanowi dla Klientów dosyć spore utrudnienie, w końcu teraz mało kto ma przy sobie gotówkę. Popularność jaką cieszą się terminale płatnicze była dla naszej firmy GVC Tax bodźcem do poszerzenia asortymentu o urządzenia stające na wysokości zadania. Wśród najchętniej stosowanych terminali wyróżnia się terminale płatnicze stacjonarne. Najczęściej stosowane są w stacjonarnych punktach sprzedaży choćby z uwagi na fakt konieczności przyłączenia do źródła prądu. Wyróżnia jest prosta obsługa oraz niezawodność. Są wytrzymałe do jakiekolwiek uszkodzenia, dzięki czemu przez długi czas mogą być używane bez konieczności napraw.

 

Kiedy terminale płatnicze są niezbędne w terenie... mobilna wersja jest strzałem w dziesiątkę

Niekiedy sytuacja wymaga tego, aby z terminala można było skorzystać również w terenie. W takich przypadkach z pomocą przychodzą terminale płatnicze mobilne. To rozwiązanie doceniane jest np. przez kelnerów, którzy mogą dokonać finalizacji płatności podchodząc z urządzeniem do gości restauracji. Na duże uznanie zasługuje ich trwałość! Wbudowany akumulator potrafi działać niezawodnie nawet kilka godzin bez ładowania. Dodatkowo ich funkcjonowanie oparte jest na internetowej sieci komórkowej lub WiFi, dzięki czemu będą niezawodnie działać dosłownie w każdym miejscu. W naszym asortymencie wszyscy zainteresowani znajdą tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty pochodzące od sprawdzonych producentów. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości służymy fachowym doradztwem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Brother