Strona główna » Aktualności » Nowoczesne urządzenia 3 w 1. W naszym sklepie kupisz sprzęt, który jest kasą fiskalną, drukarką i terminalem płatniczym

Nowoczesne urządzenia 3 w 1. W naszym sklepie kupisz sprzęt, który jest kasą fiskalną, drukarką i terminalem płatniczym

Data dodania: 20-07-2020

alt
Technologia ewoluuje w błyskawicznym tempie. To, co jeszcze niedawno było intrygującą nowością, dziś jest już powszechnie obowiązującym standardem. I choć trudno w to uwierzyć, to można odnieść wrażenie, że polskie przepisy podatkowe przechodzą nowelizacje jeszcze szybciej i częściej. Kto jest w stanie za tym wszystkim nadążyć? Z pewnością my! Początek 2020 roku to początek prawdziwej rewolucji, jaką jest wprowadzenie obowiązkowych kas fiskalnych online. Przy okazji wymiany warto zainteresować się urządzeniami, które oferują więcej funkcji.

 

Poręczny, mobilny, wielofunkcyjny model zapewni Ci wygodę i łatwość obsługi kolejnych transakcji


Wbicie towaru czy usługi na kasę, przyjęcie płatności zbliżeniowej, wydrukowanie paragonu dla klienta i potem raportu dobowego na potrzeby własnej księgowości. A każdą z tych czynności trzeba wykonywać na osobnym sprzęcie. Przy dużym ruchu i licznych obowiązkach do pilnego wykonania pojawia się pośpiech, łatwo się w tym wszystkim pogubić – a stąd już prosta droga do popełnienia poważnego, kosztownego w skutkach błędu. W firmie GVC TAX możemy zaproponować doskonałe rozwiązanie na wypadek podobnych sytuacji, które zminimalizuje ryzyko nieumyślnej pomyłki. W naszym sklepie mamy kasy fiskalne online połączone z terminalami płatniczymi oraz drukarkami fiskalnymi. To jedno uniwersalne urządzenie płatnicze, bardzo proste w obsłudze – wprost stworzone dla potrzeb Twojego biznesu! Aktualnie w tym segmencie dominują produkty Pospay. Ich szczegółowe parametry techniczne można znaleźć w sklepowych kartach ze szczegółowym opisem.


Kasy fiskalne online będą obowiązkowe dla każdego. Sprzęt bez połączenia z CRK nie ma żadnego sensu


Wymiana urządzeń płatniczych może być spowodowana najróżniejszymi czynnikami. Począwszy od nieusuwalnej usterki, przez chęć zwiększenia komfortu i usprawnienia pracy, aż po zmiany w prawie. W przypadku kas fiskalnych online to ta ostatnia kwestia okazała się decydująca – choć w niektórych branżach zakup tradycyjnego sprzętu będzie możliwy do końca 2022 roku, to zwlekanie z wymianą tak naprawdę nie ma większego sensu. Warto wykorzystać nadarzającą się sposobność i unowocześnić swoją firmę. Za pomocą wielofunkcyjnej kasy uda się ograniczyć czas przeznaczany na konieczne formalności do niezbędnego minimum. Poza tym usprawnienie obsługi klienta z pewnością pomoże w wyrobieniu pozytywnej opinii. Naturalnie dla tych, którzy nie chcą zmieniać swoich przyzwyczajeń i dobrze odnajdują się w pracy z wieloma urządzeniami, również mamy w sklepie GVC wiele atrakcyjnych propozycji. Zachęcamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem w zakresie kas fiskalnych online!


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności
SERWIS
Kontakt do SERWISU
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu