Strona główna » Aktualności » Integracja kasy z terminalem płatniczym – oszczędź czas i zwiększ liczbę transakcji razem z GVC Tax!

Integracja kasy z terminalem płatniczym – oszczędź czas i zwiększ liczbę transakcji razem z GVC Tax!

Data dodania: 27-04-2022
altIntegracja kasy z terminalem płatniczym to duży krok w usprawnianiu procesu obsługi Klienta. Nasze nowoczesne rozwiązania nie tylko ograniczają kasjerski margines błędu, ale także znacząco maksymalizują komfort relacji na linii przedsiębiorca – Klient. To maksymalne przyspieszenie obsługi jest tożsame z uproszczeniem realizacji. Umożliwiamy integrację z najpopularniejszymi systemami kasowymi. Specjaliści GVC Tax mogą pomóc Ci w modernizacji. Wykonywanie transakcji może być naprawdę proste. Postaw na nowoczesne rozwiązania. Integracja kasy z terminalem płatniczym to krok w dobrą stronę dla Twojej firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
 

Co zyskasz po integracji kasy z terminalem płatniczym? Podpowiadamy!

Zintegrowanie kasy fiskalnej z terminalem niesie za sobą wiele korzyści. Podjęcie tego kroku jest równoznaczne z wyeliminowaniem częstych pomyłek w przepisywaniu kwot transakcji. Trudno zapomnieć w tym wszystkim o zwiększeniu standardu obsługi. Każdemu zależy na komforcie. Z perspektywy sprzedawcy ważna jest przejrzystość i pewność, że kwoty są zgodne z realiami, z perspektywy Klienta z kolei najważniejsza jest szybkość realizacji. Integracja kasy z terminalem płatniczym wprowadza to wszystko na najwyższy standard. Warto zaznaczyć, że transakcje są momentalnie ujmowane w raportach. Nie sposób nie wspomnieć o wysokim bezpieczeństwie transakcji dzięki profesjonalnemu szyfrowaniu. Krótko mówiąc: kolejki stają się krótsze, a obsługa przebiega szybciej i przyjemniej. Ręczne wpisywanie kwot do terminala odchodzi w zapomnienie. Integracja kasy z terminalem płatniczym razem z GVC Tax pozwoli Ci wejść na docelowy poziom jakości obsługi Klientów.
 

Klienci lubią płatności kartą. Wybierz GVC Tax i postaw na nowoczesne standardy obsługi

Terminale płatnicze to system, który powinien być obecny w każdym biznesie sprzedażowym. To gwarancja odpowiedniej wygody, niezależnie od branży. Integracja kasy jest równoznaczna z komfortem przyjmowania płatności. Nasza firma GVC Tax od lat zajmuje się wdrażaniem rozwiązań godnych nowoczesności w dziedzinie systemów sprzedaży. Wrocław to miasto, w którym mamy siedzibę. Współpracujemy z najlepszymi producentami, dlatego też u nas masz zawsze pewność, że produkty i usługi oferowane za pośrednictwem naszej strony internetowej będą stać na najwyższym możliwym poziomie. Zachowujemy nowoczesne standardy i bezustannie staramy się podnosić skuteczność naszych działań. Zebraliśmy ogromny bagaż doświadczeń – na jego podstawie kształtujemy idealne oferty. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Z chęcią skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania. Integracja kasy z terminalem płatniczym to krok w stronę lepszego modelu sprzedaży. Postaw go razem z GVC Tax i zmaksymalizuj korzyści!


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Brother