Strona główna » Aktualności » Legalizacja wagi? Co musisz wiedzieć? Kilka istotnych informacji

Legalizacja wagi? Co musisz wiedzieć? Kilka istotnych informacji

Data dodania: 22-11-2021
alt

Wagi są podstawą odpowiedniej obsługi Klientów. Dlatego też często można je spotkać w punktach handlowych, na przykład w piekarniach, masarniach, hurtowniach czy sklepach spożywczych. Aby sprawowały się one w całkowitej zgodności z prawem, muszą być zalegalizowane. Co to oznacza? Dowiesz się w tym artykule. Odwiedź stronę internetową naszej firmy lub stacjonarny punkt sprzedaży i sprawdź szeroki asortyment wag platformowych w GVC Tax!
 

Aby można było korzystać z wagi w Twoim punkcie handlowym, musi ona posiadać legalizację, której wydania nierzadko podejmują się wyspecjalizowane firmy z tej branży. Jest to obligatoryjne, a niedopilnowanie tego obowiązku niesie za sobą przykre, finansowe konsekwencje. Kupując wagę od renomowanych producentów, masz pewność, że posiadają one już deklarację zgodności. Oznaczona jest ona symbolem Certyfikatu Europejskiego. Jednakże gdy wygaśnie, właściciel zobligowany jest do ponownej legalizacji wagi.


Potrzebna Ci waga platformowa? Chętnie spełnimy Twoje oczekiwania

Wagi platformowe to urządzenia często wykorzystywane w przemyśle i handlu, czyli w miejscach, gdzie istotny jest pomiar masy. Ważne jest, abyś w swojej firmie wykorzystywał taki sprzęt, który cechuje się niezawodnością i solidnością wykonania. Odpowiednio dobrana waga zagwarantuje Ci komfortowy odczyt wyników i precyzję miary, co pozwoli usprawnić Ci codzienną pracę. Nasze wagi platformowe świetnie sprawdzą się zarówno dla sklepów, masarni czy hurtowni i szpitali. Zajmujemy się obsługą małych sklepów, ale także sieci handlowych. Znajdziesz u nas elektroniczne wagi w konkurencyjnych cenach, które możesz kupić zarówno w naszym wrocławskim sklepie stacjonarnym, jak i zamówić online za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zaufaj nam, sprawdź naszą bogatą ofertę i ciesz się z najwyższej jakości obsługi!


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu