Strona główna » Aktualności » Szukasz odpowiedniego wyposażenia sklepu? Prezentujemy nowoczesne wagi sklepowe

Szukasz odpowiedniego wyposażenia sklepu? Prezentujemy nowoczesne wagi sklepowe

Data dodania: 08-11-2021

alt
Wagi sklepowe to bezwarunkowo podstawowe wyposażenie każdego marketu, sklepu spożywczego, domu handlowego czy stoiska targowego. Na nowoczesnym stanowisku sprzedaży nie może zabraknąć certyfikowanych wag. W naszym asortymencie znajdziesz najwyższej jakości sprzęt. Szukasz odpowiednich rozwiązań w przystępnej cenie? Sprawdź, jakie modele oferujemy w GVC Tax zostań naszym partnerem biznesowym!


Wagi z legalizacją. Kilka istotnych informacji

Według norm unijnych każda waga sklepowa musi posiadać ważną legalizację, czyli ocenę zgodności. Ta najczęściej występuje w postaci naklejki, na której oznaczone są konkretne informacje. Tego typu identyfikator jest ważny na okres trzech lat i umożliwia uczestnictwo danego modelu w bezpośrednim obrocie handlowym. Warto zwrócić uwagę na to, czy Twoja waga spełnia standardy unijne. W przeciwnym razie jest to traktowane jako przestępstwo, które niesie ze sobą spore kary finansowe. Z drugiej strony to po prostu istotne potwierdzenie jakości. W końcu jako właściciel jakiegoś sklepu nie możesz pozwolić sobie na braki w profesjonalnej obsłudze klienta. Jeśli do tego dopuścisz, konkurencja da Ci szybko znać o tym, że to niewybaczalny błąd.


Ważenie towarów w Twoim sklepie musi odbywać się szybko i przyjemnie

Jeśli prowadzisz sprzedaż, musisz pomyśleć o odpowiednim sprzęcie, który usprawni obsługę klienta. Zainteresowały Cię wagi sklepowe do swojego punktu handlowego? Jako doświadczony punkt sprzedaży gwarantujemy, że w naszym asortymencie znajdziesz tylko najwyższej jakości, certyfikowane urządzenia. Możesz je u nas kupić stacjonarnie w punkcie GVC Tax, we Wrocławiu, ale prowadzimy również sprzedaż online na terenie całej Polski. Naszą istotą jest sprzedaż, wdrażanie i serwis systemów sprzedaży, kas fiskalnych oraz drukarek. Zaufaj nam i stań się partnerem biznesowym naszej firmy.


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności
Insert PILeasingBrother stopka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu